Ana sayfa

Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Sınıflandırma yüzük satış için
iyi kalite Sınıflandırma yüzük satış için
Ürünler Solidworks çizimlerine göre çok doğru ve HIGHV ekibi çok profesyonel, bana sabırla üretimden önce her ayrıntıyı sor. Bu tedarikçiyi bulduğumuz için çok şanslıyız.

—— Michael

Korona halkalarını aldık ve umduğumuz tam olarak onlar! Hiç sorun değil! Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

—— Mark

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Çin'de yüksek gerilim korona bileşenleri ve elektrikli hidrolik ekipman sistemleri üretimi konusunda lider ve profesyonel bir üretici olarak, Yangzhou Highv Mekanik ve Elektrik Malzemeleri Ltd 25 yıllık üretim tecrübesine sahiptir. Şirketin 550 işçi, 28 üst düzey profesyonel ve teknik personel de dahil olmak üzere 52 profesyonel ve teknik personeli bulunmaktadır ve ayrıca Çin Xi'an Jiaotong Üniversitesi'nden tanınmış uzmanlar istihdam etmektedir.

  Atölyemiz işleme merkezi, sayısal kontrol makinesi, CNC yatay sondaj makinesi, genel freze makinesi, argon ve otomatik kaynak makinesi, plazma kesici, damgalama ve delme ekipmanları, boru bükme ekipmanları, manuel delme makinesi, parlatma sistemleri dahil olmak üzere üretim ve test makineleri 60 takım ile donatılmıştır düzlük bileme makinesi vb.

  Bitki ekran:

  Son 15 yıldaki hızlı gelişmeyle, uzman ekibimizle çeşitli yüksek gerilim korona bileşenleri ve hidrolik sistemler yapımında çok fazla tecrübe ve teknoloji kazandık. Ürünlerimiz yüksek gerilim test cihazları, petrol ve gaz endüstrisi, otomobil üretim alanı, yol ve köprü inşaatı, liman tesisleri vb. Ekipmanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Üretim süreci:

  Hammadde (Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik vb.) Kesme, Boru Bükme, CNC İşleme,

  Tornalama, frezeleme, delme, taşlama, Tel EDM kesme, Kaynak, Parlatma, Yüzey işleme, Temizleme, Test, Montaj ve kurulum, Paketleme vb.

 • OEM / ODM
  Yüksek görüntülü korona halkaları ve diğer işleme bileşenleri için, fabrikamız yalnızca OEM servisi (özel servis) sunmaktadır. Elektrikli hidrolik ekipman sistemleri stoklarımızda standart olanlardır, ayrıca özelleştirilebilir. Özel dizaynlar müşterinin ihtiyaçları ve kullanım şartları olarak üretilecektir.


  Lütfen bize ekli ürünlerin teknik çizimleri ile posta yoluyla bize soruşturma gönderin. Malzeme kalitesi, tolerans, işleme talepleri, yüzey işleme, ısıl işlem, mekanik özellik gereksinimleri, motor tipi, hız oranı, kurulum boyutu, vb gibi fırsat ve 3-5 iş günü veya daha kısa sürede cevap verecektir.


  Bir örnek sağlayabilir eğer en iyisidir, biz de örneğe bağlı alıntı yapabiliriz.

 • Ar-Ge
  HIGHV profesyonel ekibi özgün çizimlerinizi çevirebilir, üretim prosedürünü yapabilir, tasarım konusunda en iyi önerileri sunabilir.

  Her gün güçlü teknik destek ile iletişim kurmaya ve tedarik etmeye devam edin. Numuneniz varsa ve seri üretimden önce özel ürün için yeni kalıp tasarlamaya ihtiyacınız varsa, daha kullanışlı olacaktır.

  25 yılı aşkın üretim deneyimi ve ürün kalitesi garantisi ile her müşteriye daha fazla özen gösterdiğimiz için daha fazla müşteri bizi tercih ediyor. Amacımız, uzun vadeli iş ortakları aramak, avantajlarımızla onlar için daha fazla fayda ve pazar kazanmak.

  Lütfen teklif ve kesin teklif almak için çizim gereksinimlerinizi bize gönderin.

İletişim bilgileri
Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jack Dong

Tel: 86-514-8660-8658

Faks: 86-514-8660-8658

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)