Ana sayfa

Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd.

iyi kalite Sınıflandırma yüzük satış için
iyi kalite Sınıflandırma yüzük satış için
Ürünler Solidworks çizimlerine göre çok doğru ve HIGHV ekibi çok profesyonel, bana sabırla üretimden önce her ayrıntıyı sor. Bu tedarikçiyi bulduğumuz için çok şanslıyız.

—— Michael

Korona halkalarını aldık ve umduğumuz tam olarak onlar! Hiç sorun değil! Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

—— Mark

Ben sohbet şimdi

Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd. Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd. Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd. Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd. Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd. Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd. Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd.
HIGHV Mechanical&Electrical Plant HIGHV Mechanical&Electrical Plant HIGHV Mechanical&Electrical Plant HIGHV Mechanical&Electrical Plant HIGHV Office Building HIGHV Office Meeting Room HIGHV Staff Office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HIGHV
No. Çalışanları : 520~600
Yıllık satış : 600 million-800 million
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 60% - 70%
Location: Jiangsu, China(Mainland)
Certificates: ISO/SGS
Hakkımızda:

YANGZHOU YÜKSEK MEKANİK VE ELEKTRİK EKİPMANLARI CO. 1993 yılında kurulan ve ekonomik olarak gelişen Yangtze Deltası'nın merkezinde bulunan ve Çin'deki en büyük nakliye limanının yakınında bulunan Şangay Limanı olarak anılıyor. Ve Yangzhou uygun kara ve hava taşımacılığı ile güzel bir şehir.

Şirketimiz yüksek gerilim korona koruyucu parçalar, CNC işleme parçaları, sac metal parçalar ve elektrikli hidrolik ekipmanlar üretiminde uzmanlaşmış büyük ölçekli bir işletme haline gelmiştir. Ulusal önemli EPC projelerine defalarca katıldı. Biz ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme geçti.

Küresel pazarımızı geliştirmek ve genişletmek ve müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için “batı düşünce” yönetim ekibi, 2018'de Hongkong yeni şube şirketini kurmaya karar verdi. Buna HONGKONG HIGHV MEKANİK VE ELEKTRİK EKİPMANLARI A.Ş.

Bugün, grubun dört fabrikada 500'den fazla personeli bulunmaktadır. Gelişmiş ekipman ve mükemmel yönetim ekibinin avantajı ile HIGHV, 60000 m2'lik bir alanı kapsayan rekabetçi bir işletmeye dönüşmüştür. Şimdiye kadar Yangzhou ve Wuxi şehrinde dört şubemiz var.

Şirket, Çin'in süper yüksek geriliminin gelişimine katkıda bulunan SGCC, Devlet Şebeke Elektrik Enerjisi Araştırma Enstitüsü, MCC, AVIC, Xi'an Jiaotong Üniversitesi, Chongqing Üniversitesi gibi tanınmış endüstri uzmanları ve üniversitelerle işbirliği yaptı. enerji endüstrisi.

G lobal'da piyasada, birçok ünlü ve ileri teşebbüsle (ABB, SIEMENS, CG, vb.) çalışıyoruz, özellikle enerji endüstrisine, metalürjik madenlere ve HVDC sistem işleme bölümüne mükemmel ürünler sunuyoruz.

Şirketimizin ruhu, güvenliğin üretim temeli olduğudur ve kaliteyi müşteriye kazandırır. Teknik detaylara, tedarik kapsamına, test kapsamına, test standardına, paketleme, teslimat sonrası servis hizmetlerine daha fazla önem veriyoruz.

“Mükemmeliyet, Değer Yaratma, Bütünlük Profesyonellik, Müşteri Üstünlüğü” ilkesiyle şirket, sürekli gelişim için aralıksız çaba sarf eder ve yerli ve yabancı müşterilere yüksek kaliteli ürünler sunmak için çaba gösterir. Üstün performans elde etmek ve birlikte harika bir gelecek yaratmak için müşterilerimizle işbirliği yapmak istiyoruz.

İletişim bilgileri
Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jack Dong

Tel: 86-514-8660-8658

Faks: 86-514-8660-8658

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)